KONST / Litografier / Färglitografi 16449242
nr 1644 9242
Fritz Axel From
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad EA, daterad -64. Färglitografi, bildmått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 59x78 cm
Fritz Axel From, född 1925, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:09:24
Fritz Axel From
Läs mer om Fritz Axel From